Echtpaar aangehouden na langdurige mishandeling kinderen

Kruimelpad

Inhoud pagina: Echtpaar aangehouden na langdurige mishandeling kinderen

4 februari 2011 - Arrondissementsparket Dordrecht

Op last van de officier van justitie heeft de politie maandag een man en een vrouw uit Hendrik-Ido-Ambacht aangehouden die ervan verdacht worden hun kinderen jarenlang te hebben mishandeld. De 58-jarige man en 53-jarige vrouw zijn donderdag voorgeleid aan de rechter-commissaris.

De kinderen, een nu 18-jarige jongen en een 16-jarig meisje, werden eind jaren ’90 geadopteerd door het echtpaar. De mishandelingen zouden ongeveer meteen zijn begonnen. Van het meisje zou onder andere een armpje gebroken zijn.

De zaak kwam aan het rollen toen de jongen, die in 2010 in een opvanginstelling was geplaatst, zelf begon te praten over de mishandelingen. Ook het meisje was toen al uit huis. Bij het gezin waren diverse hulpverleningsinstanties betrokken. Het politie-onderzoek startte pas na de aangifte van de jongen.

De rechter-commissaris heeft het echtpaar voor 14 dagen in bewaring gesteld.

Even geduld aub.
Naar boven
Verklaar Jargon
Jargon Verklaard
Geen vakjargon termen gevonden

Zoeken